'Aktualności'

Nowe wieści z DA

W tym tygodniu podobnie jak w poprzednim zapraszamy na spotkanie w piątek(a nie jak zwykle w czwartek). Zaczynamy mszą o 18:00 w kościele. Po mszy uczestniczymy w Drodze Krzyżowej ulicami parafii a na sam koniec porozmawiamy w salce na temat”darmowość łaski?” Wszystkich serdecznie zapraszamy Pamiętajmy o ojcu Czesławie w naszych modlitwach by rekolekcje, które prowadził […]

Przeczytaj całość »

UWAGA! Najbliższe czwartkowe spotkanie (3 marca) zostało przełożone na piątek (4 marca). Serdecznie zapraszamy na drogę krzyżową (przed mszą o godzinie 18:00), na mszę w górnym kościele oraz na wieczorne spotkanie w salce. W planach mamy oglądanie filmu – na razie jego treść pozostanie niespodzianką. Więcej informacji już wkrótce

Przeczytaj całość »

Spotkanie czwartkowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w czwartek: 18:30 Msza Święta w kaplicy 19:15 ( wyjątkowo) spotkanie kręgów magis Po kręgach można w coś pograć i napić się herbaty oraz pogadać.

Przeczytaj całość »

Spotkanie DA

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w czwartek: 18:30 Msza Święta w kaplicy 19:15 Spotkanie z cyklu Biblia- poznawanie Księgi Ozeasza Natomiast w sobotę zapraszamy na 18:00 do salki na spotkanie rekreacyjne- w planie film, gry i tańce:-)

Przeczytaj całość »

Spotkanie DA

Serdecznie zapraszamy na spotkanie DA dzisiaj o 18:30. Zaczniemy mszą świętą w kaplicy a po mszy Kamil Boberek poprowadzi spotkanie na temat”Relacji chrześcijaństwa z innymi religiami”

Przeczytaj całość »

Next »