Ostatni tydzień przed wakacjami

Tak, tak – to już ostatni tydzień przed wakacjami, w tym roku z różnych racji kończymy troszkę wcześniej.

Zapraszamy serdecznie na:

Ostatnie spotkanie z cyklu Terapia chorób duchowych – wtorek, 12 czerwca. Z uwagi na mecz naszej reprezentacji odbędzie się ono wcześniej – o godz. 19.00 w sali DA.

Msza św. akademicka, czwartek godz. 18.30 w kaplicy MB, a po niej spotkanie z cyklu "Duchowość ignacjańska w pigułce". To również ostatnie spotkanie, które będzie bardziej multimedialne.

W sobotę o godz. 19.00 – dyskoteka "na dobre zakończenie" w sali kominkowej Centrum Arrupe – dokąd sił wystarczy.

W niedzielę zaś, 17 czerwca – na zakończenie roku akademickiego w naszym DA – Msza św. w kościele o godz. 18.00, a po niej grill na górce jezuickiej.

Po drodze jeszcze, w piątek 15 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa – Msza św. odpustowa o godz. 18.00 w kościele NSPJ (ul. Armii Krajowej 46), a po niej procesja do naszego kościoła – bardzo serdecznie zapraszamy.

Przypominamy również, że w sobotę, 23 czerwca, o godz. 12.00 w naszym kościele w Gdańsku Wrzeszczu (ul. Mickiewicza 11) odbędą się święcenia diakonatu naszych trzech kleryków: Artura Wyziny, Romana Groszewskiego i Mateusza Ignacika. Przewodniczył im będzie ks. abp Tadeusz Gocłowski. A wieczorem tego samego dnia (godz. 18.00) w naszym kościele w Gdyni odbędzie się uroczysta Msza św. połączona ze złożeniem uroczystej profesji naszego proboszcza, o. Adama Sołdka SJ. Po Mszy impreza dla wszystkich uczestników.