Ostatnie godziny 2014 roku i pierwsze w roku 2015 upłynęły nam zdecydowanie zbyt szybko! Naszą zabawę rozpoczęliśmy około 19:00. Nie obyło się bez ciepłego barszczyku z krokietami, pysznych kanapek, sałatek i faszerowanych jaj. Nie zabrakło nam także ciasta i przeróżnych słodyczy. 

Chłód grudniowego wieczoru pokonaliśmy dzięki tańcom. A by tradycji stało się zadość, nie zabrakło tunaka i belgijskiego – okazało się, że doskonale pamiętamy kroki! W przerwach urządziliśmy zawody w przechodzeniu pod liną, szukaliśmy noworocznych złotych myśli ukrytych w balonach i głośno śpiewaliśmy podczas karaoke. Znaleźli się nawet tacy, którzy – choć wcześniej nie lubili tego typu rozrywki – pokochali karaoke 

Najważniejszym punktem programu były fajerwerki, które obejrzeliśmy o północy na tarasie kolegium Ojców Jezuitów. Kolejny rok powitaliśmy zatem w blaskach miejskich świateł i sztucznych ogni, które rozbłyskiwały nad całą Gdynią jeszcze długo po wbiciu dwunastej!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przygotowywaniu salki, sylwestrowych gier oraz smacznych potraw. Czyli w zasadzie…dziękujemy wszystkim obecnym (oraz nieobecnej na samej imprezie Milenie) – każdy z Was włożył niemały wysiłek w to, żeby wszystko się udało! 

Ci, których nie było – niech żałują. Ale, ponieważ przed nami karnawał, będzie niejedna okazja do nadrobienia strat.

A co udało się uwiecznić na zdjęciach? Zobaczcie TU.

 

 Wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy na nasze spotkania – zarówno formacyjne, jak i całkowicie rekreacyjne. Będzie się działo!